Samochody z Niemiec w Augustowie - Już w kraju!

Oferta firmy MK Mobile to importowane samochody z gwarancją nienagannego stanu i pełnej sprawności. Szeroka oferta marek i modeli sprawia, że każdy jest w stanie wybrać auto odpowiednie dla siebie oraz spełniające wszystkie oczekiwania. Zespół MK Mobile tworzą doświadczeni specjaliści z branży motoryzacyjnej, którzy każdorazowo przeprowadzają wnikliwą i rzetelną analizę stanu pojazdu przed zakupem, dzięki czemu można mieć pewność, że każdy samochód spełnia normy dotyczące sprawności oraz komfortu.
fiat ducato z paką

Już w Polsce - komis samochodowy w Augustowie

Każde auto w ofercie jest dokładnie opisane pod kątem parametrów technicznych z uwzględnieniem dodatkowych funkcji wpływających na komfort użytkowania. Co ważne, firma umieszcza w opisie informacje o historii serwisowej wraz z dokładnymi datami oraz przebiegiem. W podane ceny wliczone zostały już wszystkie opłaty, dzięki czemu otrzymujemy niezwykle przejrzystą ofertę. Każdy samochód sprzedawany jest po opłatach celno-skarbowych, z aktualnymi badaniami technicznymi oraz 3-miesięczną gwarancją.

Auta z Niemiec - marki

W asortymencie znajdziemy samochody przodujących marek, powszechnie kojarzonych z wysoką jakością oraz niezawodnością – wśród nich między innymi BMW, Volkswagen, a także Audi. Zazwyczaj są to modele wypuszczone po 2010 roku, które cieszą się renomą. Każdy z nich przechodzi rzetelny przegląd w warsztacie MK Mobile, w tym kontrolę pod kątem niemal 50 wytycznych. Jeżeli nie trafimy na konkretny model czy markę, które nas interesują, specjaliści firmy MK Mobile mogą sprowadzić dla nas wymarzone auto na zamówienie.

Czym kierować się wybierając samochód importowany z Niemiec?

Ogromną zaletą oferty MK Mobile jest szczegółowy opis każdego auta. Dzięki temu możemy łatwo porównać je między sobą oraz mamy łatwy dostęp do parametrów, które mają znaczenie przy wyborze, przy czym najważniejsze z nich widoczne są już w samym katalogu. Przed dokonaniem zakupu warto zwrócić uwagę przede wszystkim na przebieg, historię serwisu oraz wypadków, a także funkcje bezpieczeństwa. W celu upewnienia się, że auto odpowie na nasze oczekiwania, należy zapoznać się ze specyfikacją techniczną.